Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

«Ортодокс» здобув черговий трофей

НОВИНИ, Спорт 19.08.2018

Дитяча команда перемогла у турнірі з вуличного футболу.

У суботу 18 серпня на базі Первомайської ДЮСШ відбулися дитячі змагання з вуличного футболу. Матчі проходили на обох міні-футбольних майданчиках з піщаним покриттям.

Ініційовано проведення змагань було жіночою БО «Дар житя». Радо відгукнувся допомогти з організацією і проведенням змагань член виконкому Первомайської міськради Руслан Цимбалюк. Як відомо, пан Цимбалюк активно дбає про розвиток дитячого футболу у Первомайську.

Усього у турнірі взяли участь 6 команд, що представляли найбільші мікрорайони міста: «Орел», «Янтар», «Енергія», «Спартак», «Ортодокс» та «Блискавка». Учасників було розподілено на 2 групи по 3 колективи. Відповідно, до пари півфіналістів утворили «Енергія» – «Орел» та «Ортодокс» – «Янтар».

З рахунком 2:0 обіграв суперника та вийшов до фіналу «Ортодокс», а молода амбітна «Енергія», втративши концентрацію на останніх хвилинах, поступилась 1:5 та попустила у фінал «Орел». Щоправда, у матчі за 3 місце хлопці з «Енергії» зібрали волю в кулак та перемогли «Янтар» 3:1.

Драматичним, яскравим, як і належить фіналу, видався матч «Ортодокса» та «Орла». Основний час завершився з рахунком 1:1 і лише в серії післяматчевих пенальті вольову перемогу завдяки реакції голкіпера здобули футболісти з «Ортодокса» (тренер Анатолій Халковський).

У ході церемонії нагородження усі команди-учасниці отримали призи від організаторів у вигляді солодощів та наборів канцтоварів. Ну а переможців було нагороджено медалями та кубками.

Наостанок слід сказати, що попри спеку організатори подбали про здоров’я та безпеку юних футболістів. Матчі тривали два тайми по 10 хвилин, до того ж, для спортсменів було забезпечено у достатній кількості воду.