Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Розгром без жодних шансів

Iнше 18.08.2018

МФК “Первомайськ” декласував “Олександрівку” та вийшов у фінал Кубку області.

Футболісти «містян» стали ще ближчими до першого трофею сезону. Так, у п’ятницю 17 серпня вони розтрощили у рідних стінах добре відомого суперника – ФК «Олександрівка» з Вознесенщини.

МФК «Первомайськ» — «Олександрівка» (Вознесенський р-н) – 6:2. Стадіон «Центральний» імені Л. Кривицького. 100 глядачів.

Арбітри: И. Голіяк (Миколаїв), Р. Кирилов (Южноукраїнськ), А. Синельников. Спостерігач арбітражу: Н. Петрановський (обидва – Вознесенськ).

Голи: Климко (18, 38, 47), Соломонов (30), Морозов (55 – пен.), Щербина (61) – Сандул (34), Варяниця (85).

Попередження: Рябченко (МФК «Первомайськ», 89).

У першому таймі гості намагалися відповідати чинному чемпіонові. Так, на голи Климка на 18 хвилині та Соломонова на 30-й, точним ударом на 34-й відповів Сандул. Але ще до перерви той-таки Климко оформив дубль, а в другому таймі варто було «містянам» увімкнути швидкості – суперник «поплив». Як наслідок – хет-трик Дмитра Климка, дебютний гол Морозова у футболці МФК «Первомайськ» та контрольний постріл від Щербіни. Єдине, що змогли проиставити олександрівці – це гол під завісу зустрічі. Отже, МФК «Первомайськ» стає першим фіналістом Кубку області.

Як стало відомо пізніше, суперником у фінальному матчі буде «Люкс-Агро» з Нової Одеси. Варто зазначити, що до фіналу ця команда потрапила, не зігравши жодного кубкового матчу. У чвертьфіналі на матч не приїхала команда Баштанки, а півфінальну зустріч «Люкс-Агро» завершив технічною перемогою через неявку Казанки.

Фінал Кубку Миколаївської області відбудеться 24 серпня на Центральному стадіоні Миколаєва, стартовий свисток пролунає о 17 годині.