У Первомайську хлору для знезараження води вистачить щонайменше на 2 тижні
Під головуванням заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації.
Головним питанням порядку денного стали заходи щодо недопущення погіршення санітарно – епідемічної ситуації, забезпечення якісного постачання питної води населенню та об’єктам критичної інфраструктури, які забезпечують його життєдіяльність, на території Миколаївської області.
Наразі в містах Миколаїв (МКП „Миколаївводоканал“), Первомайськ (КП „Первомайський міський водоканал“), Вознесенськ (КП „Водопостачання м. Вознесенська“, ТОВ „Біологічні очисні споруди“), Очаків (МКП „Очаківводоканал“), Южноукраїнськ (ВП „Южноукраїнська AEC“), Баштанка (КП „Міськводоканал“ Баштанської міської ради), Новий Буг (КП „Водопровідні мереж^ ) та на Казанківському груповому водопроводі для знезараження питної води та стоків використовується рідкий хлор та гіпохлорит натрію.
Тому станом на 31 липня поточного року ситуація в Миколаївській області із забезпеченням знезаражуючими засобами стабілізована.
Фахівці управління ЖКГ Миколаївської облдержадміністрації щоденно ведуть моніторинг динаміки постачання і наявності запасів знезаражуючих засобів. Так, запаси у Миколаєві, Первомайську й Баштанці забезпечать технологічний процес знезараження води щонайменше на 2 тижні, у Вознесенську, Очакові, Новому Бузі та Казанці більше ніж на 1 місяць, а у Южноукраїнську на 91 добу.
В свою чергу, на початку серпня спеціалісти обласного управління Держпродспоживслужби в проведуть необхідні санітарно-епідемічні обстеження з відбором проб питної води – досліджуватимуть всі водопроводи, які в процесі водопідготовки використовують реагенти для знезараження води.
1280 всього переглядів, 1 сьогодні