Поліція розшукує свідків аварії 15 серпня на автодорозі М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ»
Якщо можете допомогти, відгукніться на заклик поліції: потрібні записи з відеореєстраторів, які зафіксували автоаварію. Трагічна подія сталася 15 серпня 2021 року, близько 22:10, на автодорозі М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ», навпроти АЗС у Миколаївському районі.
За повідомленням поліції, дорожньо-транспортна пригода відбулася за участю двох вантажних автомобілів. 54-річний водій Renault Premium в’їхав у стоячий на узбіччі дороги Renault Magnum, повідомляє Гард.City.
У результаті водій Renault Premium загинув на місці, його 26-річного пасажира деблокували рятувальники та з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні.


Аварія 15 серпня 2021 року у Миколаївському районі
Подію кваліфіковано за ознаками ч. 2 ст. 286 ККУ «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що заподіяли тяжке тілесне ушкодження». Санкція статті передбачає до восьми років ув’язнення. Наразі усі обставини та причини ДТП встановлюються.
Відділ розслідування злочинів у сфері транспорту Слідчого управління просить громадян, які володіють будь-якою інформацією про обставини дорожньо-транспортної пригоди або можуть надати записи з відеореєстраторів, які зафіксували вказану автоаварію, звернутись за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 12, або за телефонами: +38 (063) 426-16-72, 102.
1440 всього переглядів, 2 сьогодні