Первомайці боргують за воду більше 7 млн. гривень
Заборгованість населення Первомайська за послуги водопостачання та водовідведення на 1 січня 2019 року склала близько 7,4 млн.грн.
Підприємство “Первомайський міський водоканал” знаходиться у дуже скрутному становищі через байдужість деяких споживачів у сплаті за надані послуги, і тому, як вони пишуть на своєму офіційному сайті, вимушене оприлюднювати реєстр, що налічує 826 неплатників, які заборгували за отримані послуги майже 2743 тис.грн.
Через кожен несплачений рахунок таких громадян підприємство зазнає значних збитків, не може в повному обсязі розрахуватися за електроенергію, розвивати матеріальну базу, вчасно та якісно виконувати аварійні ремонти на мережах.
Адміністрація КП нагадує, що при винекненні будь-яких питань щодо оплати, для проведення звірки та уточнення даних по стану оплати абоненти можуть звернутись до абонентського відділу підприємства за адресою вул.Київська, 129,а.
З повним переліком боржників можна ознайомитись ТУТ
Читайте також:Судитимуть колишнього посадовця КП «Первомайський міський водоканал» за розкрадання майна підприємства
704 всього переглядів, 1 сьогодні