Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

МФК”Первомайськ” здобув історичну перемогу

НОВИНИ, Спорт 04.11.2018

“Містяни” вперше в сезоні взяли очки на виїзді

У суботу , з листопада, МФК”Первомайськ” в рамках 14-го туру чемпіонату України серед аматорів провів поєдинок у Липовці, що на Вінничині. Протистояв “містянам” місцевий  “Факел”. Маючи тотальну перевагу над суперником з перших хвилин, первомайці все ж спочатку пропустили. На тринадцятій хвилині господарі забили з пенальті. Мінімальна перевага “Факела” збереглася до перерви. Однак, у другому таймі протягом десяти хвилин МФК”Первомайськ” забив тричі, зробивши вагому хаявку на перемогу. Тренери “Факела” провели суттєву ротацію і за 10 хвилин до кінця матчу господарі забили вдруге. МФК”Первомайськ” у свою чергу дисципліновану відіграв у захисті та спокійно зберіг переможний результат. Тож, матч завершився з рахунком 3-2 і первомайці здобули першу в сезоні виїзну перемогу в рамках чемпіонату України.

Повне відео матчу з’явиться на нашому каналі в YouTube.