Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Гід по сезону ААФУ 2019/20

НОВИНИ, Спорт, Суспільство 08.08.2019

Sport Arena представляє учасників чемпіонату України серед аматорів 2019/20

Новий сезон ААФУ в загальних рисах формувався ще в кінці червня, а от тепер, напередодні його початку, маємо повний склад учасників і календар. На старт викликається 33 учасники (минулого сезону було 35, а до того 15 років не збиралося трьох десятків). В останню мить не вийшли на старт ФК «Кривий Ріг» і претендент на участь у турнірі – «Агронива». Серед клубів – чемпіони та володарі кубків своїх областей, амбітні новачки та 18 учасників минулосезонного турніру.

Представляємо прев’ю сезону – кожна команда оглянута, кожне досьє підготовано, всі основні новини зібрані, перспективи розібрані. Це – гід по сезону 2019/29 чемпіонату України з футболу серед аматорських команд.

Але, з усього матеріалу, підготовленого колегами зі Sport Arena, детальніше зупинимося на командах-новачках та учасниках 2 групи, аби вболівальники (та й, зрештою, команда МФК «Первомайськ») мали уявлення, хто їм протистоятиме цьогоріч.

Група 2 – 12 учасників

«ЛНЗ-Лебедин» (Черкаська обл.)

Досягнення:

Володар Кубка України з футболу серед аматорів 2018 року.

Бронзовий призер чемпіонату України з футболу серед аматорів 2019 року.

Чемпіон Черкаської області 2009, 2011, 2016 і 2017 років.

Срібний призер: 2007, 2012 років.

Бронзовий призер: 2008, 2014 років.

Володар Кубка Черкаської області 2017 року.

Фіналіст: 2009, 2012 років.

Переможець Першої ліги Черкаської області 2013 року.

Новачки: п. Денис Балацький («Авангард» Бзів ААФУ), п. Ярослав Поплавка (ост.кл.: «Зірка» Кропивницький Д2 ПФЛ), п. Антон Поступаленко (ост.кл.: «Торпедо-БілАЗ» Білорусь Д1), п. Ілля Шестипалов («ВПК-Агро» Д3 ПФЛ).

«Вікторія» (Миколаївка, Сумська обл.)

Досягнення:

Чемпіон України серед аматорів сезону 2017/18, срібний призер – 2018/19.

Фіналіст Кубка України серед аматорів сезону 2017/18.

Срібний призер чемпіонату Сумської області 2015, 2016, 2017, 2018 років.

Фіналіст Кубка Сумської області 2015 року.

Зимовий чемпіон Сумської області 2016 року.

Чемпіон Білопільського району Сумської області 2015 року.

Фіналіст Кубка Віктора Пожечевського 2018 року.

Новачки: з. Василь Лойко, п. Дмитро Єременко (обидва – ФК «Малинськ» ААФУ), з. Юрій Цапій (МФК «Миколаїв» Д2 ПФЛ), п. Дмитро Гранкін («Металіст 1925» Д2 ПФЛ).

«Агродім» (Бахмач, Чернігівська обл.)

Досягнення:

Чемпіон Чернігівської області 2017 року, віце-чемпіон – 2016 року, бронзовий призер – 2015 року.

Фіналіст Кубка Чернігівської області 2016 року.

Новачки: в. Мусієнко Антон (Чайка Петропавлівська Борщагівка Д3 ПФЛ), з. Кіцута Анатолій (Чайка Вишгород ААФУ), з. Пішта Андрій (Політехнік НТУУ КПІ Київ Студ. ВФАС), п. Сірий Ілля (Діназ Вишгород Д3 ПФЛ).

«Авангард» (Корюківка, Чернігівська обл.)

Досягнення:

Чемпіон Чернігівської області 2007, 2012 та 2013 років.

Володар Кубка Чернігівської області 2011 та 2013 років.

Володар Суперкубка Чернігівської області 2012 та 2014 років.

Чемпіон міста Чернігова 2010 року.

Володар Кубка з футболу пам’яті Ю.Г. Школьникова 2010 року.

Новачки: в. Олександр Рощинський («Десна» Чернігів U-19 УПЛ), в. Олександр Ширай («Фізтех» Долгопрудний, Росія, аматор), з./п. Олександр Химанич (ФК «Ромни» ФФС), п. Андрій Порохня («Факел» Липовець ААФУ), п. Максим Чаус (ост.кл.: «Кристал» Херсон Д3 ААФУ), н. Максим Сердюк («Юність» Чернігів ДЮФЛУ).

«Рубікон-Вишневе» (Київ)

Рік заснування: 2017.

Стадіон: «Міський» (Вишневе) – вміщує 500 глядачів.

Президент: Олег Григорович Бірун, головний тренер: Віктор Валерійович Курята, тренер: Денис Богданович Маринчук, Євген Петрович Стриж.

Новачків в міжсезоння не має, відтак – виступатиме награним складом.

«Олімпік» (Кропивницький)

Рік заснування: 2000.

Стадіон: верхнє поле «Зірка» (Кропивницький) – вміщує 100 глядачів.

Президент і головний тренер: Юрій В’ячеславович Кевлич, спортивний директор: Юрій Миколайович Гвоздецький.

Команда, яка є родзинкою чемпіонату через велику кількість африканських легіонерів, більше придбань та втрат не мала – склад змін не зазнав.

«Атлет» (Київ)

Рік заснування: 1970.

Стадіон: «Атлет» (Київ) – вміщує 150 глядачів

Президент: Олександр Сергійович Старовойт, директор: Дмитро Валентинович Павленко, старший тренер: Дмитро Костянтинович Мурашенко.

Склад: Михайло Ваник 25.01.1999, Сергій Русан 01.04.1989, Денис Шкуренко 12.05.2002, Павло Гайдук 30.05.1995, Дмитро Долина 16.12.2001, Олександр Кушнірук 02.03.1982, Микита Руснак 25.04.1999, Олександр Сагайдак 08.05.2001, Владислав Суханов 07.04.2002, Данило Тищенко 16.03.2002, Артем Хоменко 02.02.2000, Іван Швець 08.07.2002, Назар Яценко 06.05.1999, Богдан Гаращенко 11.05.2002, Володимир Давидяк 24.07.2001, Дмитро Кільовий 03.02.1993, Костянтин Козачок 24.01.2000, Олександр Крицький 15.04.2002, Микита Мовчан 22.05.2002, Анатолій Орел 11.02.1991, Дмитро Пономаренко 15.08.2000, Єгор Твердохліб 17.12.2000, Олександр Уруцький 11.03.1994, Андрій Федоров 12.12.1997, Тимур Хайрутдінов 29.11.1999, Владислав Чистяков 31.12.2002, Владислав Яковенко 08.12.1991, Дмитро Бабич 23.04.1996, Ілля Русан 24.10.2000, Владислав Шлапацький 14.06.2002.

ФК «Біла Церква» (Київська обл.)

Рік заснування: 2019.

Стадіон: «Зміна» (Біла Церква) – вміщує 846 глядачів.

Директор і головний тренер: Вадим Левкович Мандрієвський.

Склад: Дмитро Скворцов 16.01.1994, Артем Стадничук 10.10.2000, Уаттара Аламісса Вієра 11.06.1990, Еванг Майкл Метуге 14.09.1995, Андрій Минзар 03.02.1980, Олександр Морозюк 16.10.2000, Ростислав Морозюк 10.04.1999, Вадим Скорба 23.02.1988, Максим Винар 27.05.1994, Олександр Діякончук 27.05.1998, Вадим Довгий 05.07.1990, Євген Костенко 07.07.2000, Артем Петровець 02.12.2002, Дмитро Стрелько 29.05.1993, Сергій Хабло 12.06.1996, Василь Шегда 12.06.1986, Олександр Кичка 03.11.1989, Ілля Лешенок 03.09.1986.

«Дніпро» (Черкаси)

Рік заснування: 1955.

Стадіон: Центральний (Черкаси) – вміщує 10321 глядачів.

Президент: Ігор Анатолійович Коломоєць, директор клубу: Юрій Андрійович Гончаров, головний тренер: Євген Володимирович Тарасенко, тренер: Богдан Віталійович Жало, начальник команди: Сергій Миколайович Щербак.

Склад: Андреа Баккі 09.10.2002, В’ячеслав Кудін 11.04.1976, Микита Роздорожній 30.06.2002, Данило Скринський 21.03.2002, Ігор Бузинський 16.09.1999, Костянтин Дашко 27.07.2000, Віталій Коломоєць 28.01.1999, Денис Лукомський 18.08.1999, Артем Ляхович 25.02.2000, Ігор Мовчан 16.05.2001, Кирило Молоков 24.05.2002, Микита Синіцин 21.04.1998, Геннадій Сухецький 05.09.1997, Богдан Винниченко 15.11.2001, Дмитро Дзюба 08.12.1998, Данило Заіменко 20.04.2002, Кирило Загоруйко 23.12.2001, Артем Кулик 22.05.2000, Артем Масоха 05.04.2000, Артем Норенко 24.02.2000, Роман Однороженко 13.10.2002, Олександр Пантелей 31.12.2000, Микита Пуш 16.09.2001, Максим Черненко 22.11.2003, Ілля Шевченко 14.07.2000, Віталій Антоненко 03.05.2001, Владислав Гарнага 25.02.2000, Артем Кулинич 29.05.2002, Євгеній Меркулов 01.02.2002.

ФК «Тростянець-2» (Сумська обл.)

Рік заснування: 2015.

Стадіон: ім. В.П.Куца (Тростянець) – вміщує 1100 глядачів.

Директор КЗ ТМР «Спортивний клуб «Академія спорту»: Богдан Борисович Єсип, головний тренер: Сергій Миколайович Коритник.

Новачки: в. Єгор Синицин, Владислав Курило, Антон Москаленко (всі – «Велетень» Глухів ФФСО), н. Степан Тиєчко («Альянс» Липова Долина Д2 ПФЛ).

ФК «Чернігів»

Рік заснування: 2003.

Стадіон «Чернігів-Арена» – вміщує 300 глядачів.

Досягнення:

Срібний призер чемпіонату Чернігівської області 2011 року.

Бронзовий призер чемпіонату Чернігівської області 2013, 2017 та 2018 років.

Володар Кубка Чернігівської області 2012 року.

Володар Суперкубку Чернігівської області 2013 року.

Неодноразовий чемпіон та володар кубка міста Чернігова.

Президент: Юрій Юрійович Синиця, віце-президент: Микола Юрійович Синиця, головний тренер: Вадим Володимирович Постовий, тренер: Михайло Іванович Ярмошенко.

Склад: Євгеній Новобранець 03.03.1993, Данило Радич 02.11.2001, Дмитро Борщ 22.06.1994, Олексій Зенченко 17.10.1996, Ярослав Зоц 14.12.2001, Теймураз Мчедлішвілі 18.03.1985, Вадим Силко 19.04.2001, Роман Чаус 18.09.2001, Володимир Головань 06.02.2001, Олександр Конопко 12.04.1990, Кирило Кривобороденко 09.08.1996, Богдан Лазаренко 03.03.1995, Андрій Макаренко 13.12.1996, Дмитро Мироненко 07.03.1996, Гафар Новрузов 22.05.2001, Анатолій Романченко 19.05.2001, Денис Садовий 31.08.1995, Родіон Толкачов 06.04.2001, Валерій Гордієнко 05.10.2001, Олександр Кравченко 23.04.1997.

Читайте також: Учасникам банди, що “продавала” дешеві автомобілі первомайчанам , загрожує 12 років тюрми

  

223 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.

Ми у соцiальних мережах

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4