Змагаються освітяни

НОВИНИ, Спорт 21.05.2018

На центральному стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи пройшла третя міська спартакіада серед працівників освіти.

В урочистому відкритті спартакіади взяли участь секретар міської ради – Сергій Бондарчук, начальник управління освіти міської ради – Галина Остапенко, голова міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» – Сергій Поляков, голова міської організації профспілки працівників освіти-Ірина Сисоєва.

Після привітання, команда ЗОШ №3 ,переможець другої, спартакіади, підняла Державний прапор України. Учасників спартакіади вітали артисти дитячо-юнацького центру національного відродження.

Потім головний суддя змагань Павло Рябикін ознайомив учасників з програмою проведення спартакіади. В спортивних змаганнях взяли участь 20 колективів загальноосвітніх,  позашкільних навчальних закладів та управління освіти. Спортсмени змагались у 4-х видах спорту: легкої атлетики, настільного тенісу,шахів і дартсу. Перше місце з легкої атлетики здобули спортсмени ЗОШ №3, на другому місці спортсмени ЗОШ №17, а третє місце у спортсменів ЗОШ №1. В особистому заліку чемпіонами стали Кристина Малєєва ЗОШ №3, Дмитро Флакей – ЗОШ №1. Перемогу з настільного тенісу  святкували  спортсмени ДЮСШ, друге місце у спортсменів ЗОШ №3, третє місце вибороли спортсмени ЦНТТУМ. В особистому заліку чемпіонами стали: Станіслав Паламарчук – ДЮСШ, Людмила Кавака – ЗОШ №4.У змаганнях з шахів  перемогла команда ЗОШ №5, на другому місці команда ЗОШ №3, третє місце у команди ЗОШ №9.

В особистому заліку чемпіонами стали: Сергій Саковський – ЗОШ №5 та Катерина Амбросюк–ЗОШ №3. У дартсі перше місце посіли спортсмени МНВК, друге місце у спортсменів ЗОШ №17, а третє місце вибороли спортсмени ЗОШ №6. В особистому заліку чемпіонами стали: Сергій Бондар – МНВК, Ольга Шехерева – ЗОШ №9. В загальному заліку перше командне місце у міській спартакіаді посіла команда ЗОШ №3 /керівник – Олена Руденко/. На другому місці команда ЗОШ №17 /керівник – Тетяна Плотнікова /. На третьому місці команда ЗОШ №9 /керівник – Руслан Слюсар//. Після закінчення змагань переможці та призери спартакіади були нагороджені  кубками,грамотами та медалями  міської ради та Первомайської міської організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». Дуже приємно, що в цій спартакіаді брали участь більшість керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Спортивні змагання, незважаючи на присутність духу боротьби та суперництва, проходили у веселій дружній атмосфері.

Сергій Поляков, голова міської організації ФСТ «Спартак»