Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Як просувається медична реформа на Миколаївщині?

НОВИНИ, Охорона здоров'я, Суспільство 22.11.2018

21 листопада проведено розширене засідання ради медичних реформ за участю заступника начальника управління охорони здоров’я ОДА Оксани Черненко, начальника обласного центру здоров’я Оксани Баланської, членів робочої групи медичної ради реформ, керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Звертаючись до присутніх, Оксана Черненко зазначила важливість реалізації реформи медичної галузі в Миколаївській області та значущість злагодженої співпраці всіх гілок влади і керівників закладів охорони здоров’я області.

Представник національної поліції з питань боротьби з корупцією виступив перед учасниками наради з питання боротьби з корупцією, провів роз’яснювальну роботу з питань нормативно-правової бази.

Заступник начальника управління охорони здоров’я ОДА – начальник відділу надання лікувально-профілактичної допомоги Оксана Черненко у своїй доповіді окреслила проблемні питання роботи ЦПМСД в умовах реформування та озвучила пропозиції щодо їх вирішення.

На сьогодні автономізовано всі заклади первинної мережі, на даний момент в області в статусі КП/КНП зареєстровано 34 ЦПМСД.

Автономізація закладів охорони здоров’я Миколаївської області відбувається за 2 напрямками – перетворення комунальних закладів у комунальні некомерційні підприємства та створення нових комунальних некомерційних підприємств.

Тільки в статусі КНП/КП ЦПМСД можуть укладати договори з Національною службою здоров’я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з Державного бюджету.

Розпочато перехід від системи фінансування «за стіни» до персоніфікованої оплати «за пацієнта», так званий принцип «гроші ходять за пацієнтом». За станом на 31.10.2018 року 13 закладами первинної мережі Миколаївської області укладено договори з Національною службою здоров’я України.

Сформовано спроможну мережу, яку погоджено МОЗ України та Мінгеріонбудом, затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації.

Оксана Іванівна приділила окрему увагу питанню кадрової забезпеченості амбулаторій, укладання декларацій лікарями амбулаторій, які заплановано до будівництва  у 2018 році, відповіла на поширені запитання, що виникають в процесі реформування.

З фінансових питань виступила начальник відділу – головний бухгалтер управління охорони здоров’я ОДА Любов Савчук, яка надала вичерпні рекомендації та роз’яснення.

Головний лікар КП Первомайського міського ЦПМСД Тетяна Оболенська та директор КНП ЦПМСД Веселинівської селищної ради Марина Жаркова поділилися досвідом роботи з Національною службою здоров’я України, повідомляють на сайті Миколаївської ОДА.

Бар’єри роботи закладу в умовах реформування проаналізовано в.о. головного лікаря КП Вітовського ЦПМСД Галиною Шафорост і головним лікарем КП Галицинівського ЦПМСД Сергієм Кошевим.

Окрім того, заслухано доповідь про хід імунізації дитячого та дорослого населення та забезпеченість вакцинами. З цього приводу виступили головний спеціаліст-обласний терапевт відділу надання лікувально-профілактичної допомоги населенню Галина Федоренко та головний спеціаліст відділу надання медичної допомоги матерям та дітям Наталя Вишневська.

Читайте також:На Миколаївщині швидкими темпами зростають коробки майбутніх сільських амбулаторій

    

271 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.


 • Подавать объявления стало проще!

  by on 03.07.2018 - 0 Коментарі

  Уважаемые рекламодатели! Для тех, кто подает объявления в интернете на сайт “ТВ Всесвіт”, мы предлагаем новую возможность. Отныне вы можете подавать объявления одновременно на сайт и в печатную версию газеты, что значительно сэкономит ваше время, избавляя от необходимости идти в пункт приема объявлений; и одновременно значительно расширит аудиторию, которой предназначена ваша информация.

 • До 10 класу у Первомайську прийматимуть лише гімназія, школа № 15-колегіум, та школа №4

  by on 13.02.2019 - 0 Коментарі

  Галузь освіти м. Первомайська, як і в цілому система освіти в Україні, перебуває в стадії активного реформування: запроваджуються новий зміст і підходи до навчання дітей, здійснюється перепідготовка педагогів, змінюється освітній простір, забезпечується оновлення структури загальної середньої освіти.

 • Первомайці заслухали звіт міського голови

  by on 28.12.2018 - 0 Коментарі

  22 грудня відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької перед громадою міста Первомайська про свою діяльність за 2018 рік звітувала міський голова Людмила Григорівна Дромашко.

 • Чиновники надали роз’яснення щодо процедури сплати рахунків за електроенергію

  by on 04.02.2019 - 0 Коментарі

  Миколаївці повинні сплачувати лише за реально надані послуги з електропостачання. Не може бути переплат та подвійних рахунків. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Миколаївської ОДА з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати».

 • У Первомайську громадський транспорт через вул. Гвардійську проїзд не здійснює

  by on 22.01.2019 - 0 Коментарі

  В соціальних мережах мешканці Первомайська повідомляють, що у зв’язку зі станом дороги по вул.Коротченко (біля військової частини) маршрути 102 і 112 через вул. Гвардійську проїзд не здійснюють.

 • У Первомайську змінюються тарифи на вивезення сміття

  by on 13.02.2019 - 0 Коментарі

  Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 08.02.2019 року № 51 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів, які надає комунальне підприємство «Комунсервіс»» тариф із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів з 1 березня 2019 року збільшується.

Ми у соцiальних мережах

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 • Ad 1
 • Ad 2
 • Ad 3
 • Ad 4