Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Управління у справах дітей Первомайської міськради поділилося результатами інспектування неблагополучних родин

НОВИНИ, Події 18.01.2018

Комусь із батьків виписали штраф, а у когось і відібрали дітей. До перевірки чиновників спонукали як офіційні листи з лікарні, так і анонімні звернення сусідів. Втім, дивіться фотозвіт – він краще від тисячі слів роз’яснить ситуацію.

17.01.2018 р. рейдовою групою у складі головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В., дільничної медичної сестри амбулаторії загальної практики сімейної медицини «Центр-2» Пономарьової О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці» в рамках якого відвідана 1 родина, в якій виховується 3 малолітніх дітей. За результатами перевірки, враховуючи грубе порушення температурного режиму в оселі, наявність аварійної електромережі, відсутність продуктів харчування, житлово-побутові умови проживання сім’ї визнані незадовільними. З метою запобігання порушень чинного законодавства, за направленням управління у справах дітей міської ради 2 малолітніх дітей влаштовані до дитячого педіатричного відділення ПЦМБЛ, забезпечене цілодобове перебування в Спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті 1 малолітньої дитини.

16.01.2018 р. рейдовою групою у складі головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці» в рамках якого відвідана 1 родина, в якій виховується 5 малолітніх дітей. За результатами перевірки, внаслідок виявлення порушення санітарно-гігієнічних норм, існування постійної загрози життю та здоров’ю малят, які щодня наражалися на небезпеку стати жертвами сімейного насилля збоку біологічного батька, який проживаючи з ними в одному помешканні систематично зловживає спиртними напоями, комісією прийняте рішення про влаштування дітей до закладів соціального захисту. Враховуючи потребу в обстеженні та лікування 3 малолітніх дітей були влаштовані до дитячого педіатричного відділення ПЦМБЛ, 2 дітей до КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

11.01.2018 р. рейдовою групою у складі начальника управління у справах дітей Перкової Н.М, головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці» в рамках якого відвідані 4 сім’ї, в яких виховується 14 дітей. В ході перевірки, житлово-побутові умови проживання 2 сімей, в якій виховується 10 дітей, визнані незадовільними. Враховуючи невиконання батьками дітей батьківських обов’язків належним чином 3 малолітніх дітей тимчасово влаштовані до КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей», 1 дитина до дитячого педіатричного відділення ПЦМБЛ. Доля дітей з іншої багатодітної сім’ї буде вирішена в ході наступного рейду 16.01.2018 р., інформація про хід якого міститься в наступній публікації.

05.01.2018 р. рейдовою групою у складі головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. фахівця із соціальної роботи Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стрижак О.М. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці», в рамках якого були відвідані 2 сім’ї, в яких виховується 3 дітей. В ході профілактичного рейду виявлено порушення санітарно-гігієнічних норм проживання сім’ї та факт залишення малолітньої дитини зі сторонньою особою. За результатами перевірки, інспектором Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області відносно матері дітей складений адміністративний протокол відповідно до ст. 184 КУпАП. Анонімна інформація щодо невиконання належним чином батьківських обов’язків матір’ю двох дітей спростована.

В рамках візиту в сім’ю, дитина з якої належним чином не охоплена навчанням, виявлене суттєве порушення санітарно-гігієнічних норм, а саме утримання господарями в будинку значної кількості домашніх та свійських тварин. За результатами перевірки, інспектором Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області складені 3 адміністративні протоколи відповідно до ст. 184 КУпАП.

Крім того прийняті рішення про постановку на відповідний облік управління 5 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання доручення Первомайському міському ЦСССДМ щодо здійснення соціального супроводу 3 сімей, призупинення нарахування виплат державної соціальної допомоги.

04.01.2018 р. рейдовою групою у складі завідувача сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Кравченко Л.Л., головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., головного спеціаліста-юрисконсульта управління у справах дітей міської ради Мартинової Ю.Г., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці», в рамках якого відвідні 8 сімей, в яких виховується 9 дітей.

В ході перевірки, інформація щодо проживання малолітньої дитини в антисанітарних умовах, не знайшла підтвердження. Разом з тим мешканці вказаної заявником оселі, які ведуть асоціальний та аморальний спосіб життя вказали, що в період новорічних свят в помешканні ними були виявлені сторонні особи, які в присутності малолітньої дитини розпивали спиртні напої. Візит до осіб, які були вказані в ході розмови, відбудеться наступного дня 05.01.2017 р. Запрошуємо переглянути наступний пост.  Крім того, під час проведення рейду підтверджена інформація щодо невиконання матір’ю 2 малолітніх дітей батьківських обов’язків належним чином. За результатами перевірки, інспектором Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області складений 1 адміністративний протокол відповідно до ст. 184 КУпАП.

Повню версію можна прочитати на сторінці Управління у справах дітей Первомайської міської ради у Фейсбук.

Читайте також: О торговле, дорогах и перевозчиках. Заседание исполкома Первомайского горсовета

  

1274 всього переглядів, 2 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.

Ми у соцiальних мережах

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4