Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Управління у справах дітей Первомайської міськради поділилося результатами інспектування неблагополучних родин

НОВИНИ, Події 18.01.2018

Комусь із батьків виписали штраф, а у когось і відібрали дітей. До перевірки чиновників спонукали як офіційні листи з лікарні, так і анонімні звернення сусідів. Втім, дивіться фотозвіт – він краще від тисячі слів роз’яснить ситуацію.

17.01.2018 р. рейдовою групою у складі головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В., дільничної медичної сестри амбулаторії загальної практики сімейної медицини «Центр-2» Пономарьової О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці» в рамках якого відвідана 1 родина, в якій виховується 3 малолітніх дітей. За результатами перевірки, враховуючи грубе порушення температурного режиму в оселі, наявність аварійної електромережі, відсутність продуктів харчування, житлово-побутові умови проживання сім’ї визнані незадовільними. З метою запобігання порушень чинного законодавства, за направленням управління у справах дітей міської ради 2 малолітніх дітей влаштовані до дитячого педіатричного відділення ПЦМБЛ, забезпечене цілодобове перебування в Спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті 1 малолітньої дитини.

16.01.2018 р. рейдовою групою у складі головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці» в рамках якого відвідана 1 родина, в якій виховується 5 малолітніх дітей. За результатами перевірки, внаслідок виявлення порушення санітарно-гігієнічних норм, існування постійної загрози життю та здоров’ю малят, які щодня наражалися на небезпеку стати жертвами сімейного насилля збоку біологічного батька, який проживаючи з ними в одному помешканні систематично зловживає спиртними напоями, комісією прийняте рішення про влаштування дітей до закладів соціального захисту. Враховуючи потребу в обстеженні та лікування 3 малолітніх дітей були влаштовані до дитячого педіатричного відділення ПЦМБЛ, 2 дітей до КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей».

11.01.2018 р. рейдовою групою у складі начальника управління у справах дітей Перкової Н.М, головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці» в рамках якого відвідані 4 сім’ї, в яких виховується 14 дітей. В ході перевірки, житлово-побутові умови проживання 2 сімей, в якій виховується 10 дітей, визнані незадовільними. Враховуючи невиконання батьками дітей батьківських обов’язків належним чином 3 малолітніх дітей тимчасово влаштовані до КЗ «Первомайський центр соціально-психологічної реабілітації дітей», 1 дитина до дитячого педіатричного відділення ПЦМБЛ. Доля дітей з іншої багатодітної сім’ї буде вирішена в ході наступного рейду 16.01.2018 р., інформація про хід якого міститься в наступній публікації.

05.01.2018 р. рейдовою групою у складі головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. фахівця із соціальної роботи Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Стрижак О.М. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці», в рамках якого були відвідані 2 сім’ї, в яких виховується 3 дітей. В ході профілактичного рейду виявлено порушення санітарно-гігієнічних норм проживання сім’ї та факт залишення малолітньої дитини зі сторонньою особою. За результатами перевірки, інспектором Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області відносно матері дітей складений адміністративний протокол відповідно до ст. 184 КУпАП. Анонімна інформація щодо невиконання належним чином батьківських обов’язків матір’ю двох дітей спростована.

В рамках візиту в сім’ю, дитина з якої належним чином не охоплена навчанням, виявлене суттєве порушення санітарно-гігієнічних норм, а саме утримання господарями в будинку значної кількості домашніх та свійських тварин. За результатами перевірки, інспектором Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області складені 3 адміністративні протоколи відповідно до ст. 184 КУпАП.

Крім того прийняті рішення про постановку на відповідний облік управління 5 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання доручення Первомайському міському ЦСССДМ щодо здійснення соціального супроводу 3 сімей, призупинення нарахування виплат державної соціальної допомоги.

04.01.2018 р. рейдовою групою у складі завідувача сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Кравченко Л.Л., головного спеціаліста сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей міської ради Костенка В.В., головного спеціаліста-юрисконсульта управління у справах дітей міської ради Мартинової Ю.Г., інспектора Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області Корсун О.В. проведений профілактичний рейд «Діти вулиці», в рамках якого відвідні 8 сімей, в яких виховується 9 дітей.

В ході перевірки, інформація щодо проживання малолітньої дитини в антисанітарних умовах, не знайшла підтвердження. Разом з тим мешканці вказаної заявником оселі, які ведуть асоціальний та аморальний спосіб життя вказали, що в період новорічних свят в помешканні ними були виявлені сторонні особи, які в присутності малолітньої дитини розпивали спиртні напої. Візит до осіб, які були вказані в ході розмови, відбудеться наступного дня 05.01.2017 р. Запрошуємо переглянути наступний пост.  Крім того, під час проведення рейду підтверджена інформація щодо невиконання матір’ю 2 малолітніх дітей батьківських обов’язків належним чином. За результатами перевірки, інспектором Первомайського ВП ГУ НП України в Миколаївській області складений 1 адміністративний протокол відповідно до ст. 184 КУпАП.

Повню версію можна прочитати на сторінці Управління у справах дітей Первомайської міської ради у Фейсбук.

Читайте також: О торговле, дорогах и перевозчиках. Заседание исполкома Первомайского горсовета

  

466 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.


 • Подавать объявления стало проще!

  by on 03.07.2018 - 0 Коментарі

  Уважаемые рекламодатели! Для тех, кто подает объявления в интернете на сайт “ТВ Всесвіт”, мы предлагаем новую возможность. Отныне вы можете подавать объявления одновременно на сайт и в печатную версию газеты, что значительно сэкономит ваше время, избавляя от необходимости идти в пункт приема объявлений; и одновременно значительно расширит аудиторию, которой предназначена ваша информация.

 • До 10 класу у Первомайську прийматимуть лише гімназія, школа № 15-колегіум, та школа №4

  by on 13.02.2019 - 0 Коментарі

  Галузь освіти м. Первомайська, як і в цілому система освіти в Україні, перебуває в стадії активного реформування: запроваджуються новий зміст і підходи до навчання дітей, здійснюється перепідготовка педагогів, змінюється освітній простір, забезпечується оновлення структури загальної середньої освіти.

 • Первомайці заслухали звіт міського голови

  by on 28.12.2018 - 0 Коментарі

  22 грудня відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької перед громадою міста Первомайська про свою діяльність за 2018 рік звітувала міський голова Людмила Григорівна Дромашко.

 • Чиновники надали роз’яснення щодо процедури сплати рахунків за електроенергію

  by on 04.02.2019 - 0 Коментарі

  Миколаївці повинні сплачувати лише за реально надані послуги з електропостачання. Не може бути переплат та подвійних рахунків. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Миколаївської ОДА з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати».

 • У Первомайську громадський транспорт через вул. Гвардійську проїзд не здійснює

  by on 22.01.2019 - 0 Коментарі

  В соціальних мережах мешканці Первомайська повідомляють, що у зв’язку зі станом дороги по вул.Коротченко (біля військової частини) маршрути 102 і 112 через вул. Гвардійську проїзд не здійснюють.

 • У Первомайську змінюються тарифи на вивезення сміття

  by on 13.02.2019 - 0 Коментарі

  Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 08.02.2019 року № 51 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів, які надає комунальне підприємство «Комунсервіс»» тариф із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів з 1 березня 2019 року збільшується.

Ми у соцiальних мережах

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 • Ad 1
 • Ad 2
 • Ad 3
 • Ad 4