Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Учасники АТО та члени їх сімей оздоровлюються на Миколаївщині

НОВИНИ, Суспільство 15.08.2019

Станом на 14 серпня 784 учасника антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей отримали послуги з відпочинку та оздоровлення на загальну суму понад 2,8 млн. грн.

Загалом за рахунок коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період  до 2020 року, в частині оздоровлення та відпочинку учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей, на 2019 рік передбачено 3,5 млн. грн.

Зазначимо, що на цей час отримують послуги з відпочинку 118 осіб. До кінця року планується оздоровити ще 70 учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Додамо, що відповідно до пункту 2 Порядку організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно-курортних закладах учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей, за рахунок коштів місцевого бюджету Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року  право на оздоровлення та відпочинок мають:

•  демобілізовані учасники антитерористичної операції на сході України, їх дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років);

•  сім’ї загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а саме: дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років) або батьки загиблого (померлого) учасника антитерористичної операції та їх діти ( віком до 18 років);

•  дружини (чоловіки), діти (віком до 18 років) учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції на період оздоровлення (далі – учасники антитерористичної операції на сході України та члени сімей учасників антитерористичної операції), які зареєстровані та проживають на території Миколаївської області.

Послуги із оздоровлення та відпочинку учасники антитерористичної операції на сході України та члени їх сімей  отримують в порядку черговості із дати подання заяви у межах виділених коштів, повідомляють на сайті ОДА.

Згідно Порядку строк перебування учасників антитерористичної операції на сході України та членів їх сімей на базі відпочинку, у санаторно-курортному закладі становить не більше 8 календарних днів.

Органи соціального захисту населення укладають договір із закладом та учасниками антитерористичної операції на сході України та/або членами їх сімей про виплату компенсації вартості оздоровлення та відпочинку шляхом надання грошової допомоги у розмірі, встановленому цим Порядком.

Читайте також: “І чого ми живемо в такому брудному місті?…”

  

257 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.

Ми у соцiальних мережах

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4