Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

У Первомайську пам`ять воїнів-інтернаціоналістів вшанували турніром з міні-футболу

НОВИНИ, Спорт, Суспільство 16.04.2019

13 квітня 2019 року з метою вшанування пам’яті учасників бойових дій в зарубіжних країнах і пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів в Афганістані м.Первомайська, зміцнення дружніх зв’язків між спортивними школами та футбольними клубами України та популяризації футболу на міському стадіоні ім.Л.Г.Кривицького управління освіти міської ради відбувся обласний турнір з міні-футболу серед юнаків 2006/07 р.н.

На початку змагань на знак пошани та пам’яті делегація у складі керівництва міста, заступника голови Миколаївської ОДА О.Кушніра, голови міського товариства ветеранів Афганістану В.Йонги, юних спортсменів поклала квіти до пам’ятника у Сквері пам’яті по загиблих воїнах-афганцях, повідомляють на сайті міської ради.

Безпосередньо в турнірі взяли участь футбольні команди Любашівки, Подільська та Подільського району, «Олімп» (Южноукраїнськ), Первомайська ДЮСШ управління освіти міської ради, «Дербі-Цитадель» (Первомайськ).

Футбольний турнір пройшов у напруженій та цікавій боротьбі, гравці показали якісний футбольний поєдинок. Чудову та захоплюючу гру показала команда «Дербі-Цитадель» (Первомайськ) посівши І місце, на ІІ місці опинилася Первомайська ДЮСШ управління освіти міської ради та ІІІ посіли футболісти команди «Олімп» (Южноукраїнськ).

Переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради. Кращі гравці кожної команди були відзначені подарунками.