Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Ремонт доріг на Миколаївщині отримав позитивні відгуки

НОВИНИ, Суспільство 27.12.2018

Миколаївщина отримала позитивні відгуки по ремонту доріг у 2016-2018 рр. від міжнародних організацій. Роботи із ремонту доріг виконані на достатньо хорошому рівні, а виявлені недоліки незначні, та такі, що не мають критичного впливу на якість дорожнього покриття. 

Про це йдеться у результатах громадського моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України, проведеного за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Національного Секретаріату CoST.

Аналізом виконання ремонтних робіт на Миколаївщині у 2016-2018 роках займалася ГО «Агенція економічного розвитку» м. Вознесенськ.

Громадською організацією було обрано три ділянки Н-11, ділянка Баштанка – Казанка, Т-1508 – Калинівка – Снігурівка, Т-1507 Миколаїв – Парутино – Очаків.

Громадською організацією здійснено аналіз закупівлі послуг щодо ремонту доріг місцевого значення, обстеження трьох ділянок доріг Н-11, Т-1508, Т-1507.

У рамках проекту рекомендовано встановити маркування на встановлених дорожніх знаках, встановити відсутні кілометрові стовпчики, облаштувати зупинки, забезпечити підсипку узбіч тощо.

Загалом, за результатами направленого звіту до САД відзначено, що роботи із ремонту доріг виконані на достатньо хорошому рівні, а виявлені недоліки незначні, та такі, що не мають критичного впливу на якість дорожнього покриття. Відзначено, що в регіоні відсутні дефекти елементів водовідведення, а також дорожньої розмітки, колійності на дорожньому покритті (мова йде про автошляхи, відремонтовані у 2016-2018 рр) та низький відсоток дефектів узбіч.
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян також зауважив, що на Миколаївщині, якість зроблених доріг є набагато вищою порівняно з іншими регіонами.

Відзначимо, що до участі  у прес-брифінгу 26 грудня за результатами громадського моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України запрошено представників 3х областей, де на думку ГО, виявлено найменше дефектів, і які показали ефективність у взаємодії  з громадськістю: Миколаївська, Черкаська, Сумська.

В.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Андрій Максименко заявив, що Миколаївщина готова й надалі всіляко залучати громадськість до контролю ремонту доріг.

«Я хочу дійсно подякувати громадськості. Миколаївська область завжди про це казала, про це казав Міністр інфраструктури. Ми готові, ми хочемо, ми прагнемо і ми навіть, іноді, вимагаємо від громадськості – не пишіть у «фейсбуках» пусту критику, приходьте разом з нами допомогайте, працюйте, контролюйте. Я хотів би сказати ще, що ми б дуже хотіли, щоб крім контролю громадськості, громадськість долучалася до виїздів робочих з нашими інспекторами. Тобто не просто приїхали – перевірили, а коли йдуть процеси укладки асфальту, коли йде прийом робіт… Тобто у повному процесі – замкнутому, ми хочемо, щоб всюди була громадськість. Бо, по-перше, сьогодні, на жаль, до інституту влади є трохи недовіра, а до громадськості на сьогоднішній день є довіра майже 100%. Тому дуже вас просимо – Миколаївська область готова повністю і всіляко залучати громадськість. Будемо робити відповідні умови для цього, приміщення надавати. Тож чекаємо і дякуємо!», – відзначив Андрій Максименко.

Зазначимо, що у рамках проекту представники громадських організацій протягом трьох місяців проводили візуальні обстеження об’єктів капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення) під керівництвом професійних інженерів-дорожників та із залученням представників обласних державних адміністрацій, повідомляють на сайті Миколаївської ОДА.

Було досліджено близько 80% ділянок доріг місцевого значення та 30% державного значення, роботи на яких виконувались  на замовлення обласних САД або структурних підрозділів ОДА (відповідних державних підприємств) у 2016-2018 роках. У проекті задіяно 14 громадських організацій, які працювали у 12 областях, зокрема: Миколаївській, Київській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській, Тернопільській, Чернігівській, Одеській, Вінницькій, Черкаській, Херсонській. Всього обстежено більше 400 об’єктів на 2371 км доріг, в тому числі 1154 км доріг державного значення та 1218 км доріг місцевого значення.

Читайте також:Дороги ремонтують і у грудні. Фотофакт

  

1017 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.

Ми у соцiальних мережах

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4