Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Рейд “Діти вулиці” у Первомайську: багатодітна мама з дітьми ховалася в шафі

НОВИНИ, Суспільство 18.04.2019

З метою захисту прав дітей, недопущення порушень норм чинного законодавства в сфері охорони дитинства, своєчасного реагування на повідомлення щодо незабезпечення їх першочерговим потреб, комісією у складі спеціалістів управління у справах дітей спільно з фахівцем із соціальної роботи Первомайського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був проведений черговий профілактичний рейд «Діти вулиці».

Чи не вперше в найближчій історії рейдової діяльності не вдалося в повній мірі виконати поставлене завдання. З запланованих 8 місць проживання сімей з дітьми, був здійснений виїзд за місце проживання лише 4 сімей, в яких виховується 10 дітей. 

За результатами перевірки виявлено факт невиконання батьківських обов’язків матір’ю двох малолітніх дітей, незабезпечення їх права на здобуття освіти, належні умови для проживання та вихованням. На момент візиту комісії, намагаючись уникнути відповідальності, мати 2 малят, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, разом з дітьми переховувалася в шафі, прикидавши малолітніх старим ганчір’ям.

За результатами дослідження на стан сп’яніння, в крові особи, що має статус одинокої матері, належним чином та в повному обсязі отримує виплати державної соціальної допомоги, було виявлено 2,66 проміле алкоголю, що значно перевищує встановлені норми.

Внаслідок усталеного негативного ставлення до виконання батьківських обов’язків, в екстреному порядку 12.04.2019 р. виконавчим комітетом Первомайської міської ради прийняте рішення про негайне відібрання у матері 2 дітей. 

Житлово-побутові умови проживання інших сімей, за виключенням незначних зауважень, визнані задовільними. 

Шановна батьківська громадо! Вкотре закликаємо всіх і кожного дбайливо ставитися до найважливішого обов’язку в житті – забезпечення дотримання прав дітей, їх гармонійного розвитку, навчання та виховання! Пам’ятайте, що немає нічого ціннішого за час проведений разом з дітьми, його ніколи не замінить хмільна компанія та оковита! 

Нагадуємо, що згідно ст. 184 КУпАП ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Розмір стягнення становить від 850 до 1700 грн.. 

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Розмір стягнення становить від 1700 до 5100 грн..

Головний спеціаліст сектору захисту прав, свобод і законних інтересів дітей управління у справах дітей Костенко В.В.

Читайте також: В Первомайську буде басейн

  

627 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.

Ми у соцiальних мережах

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4