Постійні комісії Первомайської міської ради: депутати затвердили персональний склад
27 листопада 2020 року депутати Первомайської міської ради на черговій сесії затвердили склад постійних комісій. Доповідач Євген Вовненко зазначив, що одна з політичних сил, а саме: «ОП “За життя”», напередодні засідання внесла зміни у персоналіях своїх представників у комісіях. То як тепер виглядає склад та хто очолить комісії, далі у статті.
До складу постійної комісії з питань етики, регламенту, законності, запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування, інформаційної і регуляторної політики та розвитку територій громади увійшли:
- Барський Василь;
- Бершадський Юрій;
- Бойко Віталій;
- Бондаренко Альбіна;
- Глушко Тимур;
- Дмітрієва Тетяна;
- Юрченко Микола (згідно проєкту; на сесії попросив перевести його до бюджетної комісії, проте у такому разі був би порушений принцип формування комісії: не менше 7 осіб).
Комісію очолив Тимур Глушко.
До складу комісії з питань бюджету та фінансів, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва увійшли:
- Білоус Ярослава;
- Дирдін Євген;
- Кінжалов Олександр;
- Нотевський Євгеній;
- Остапенко Галина;
- Слюсар Руслан;
- Шаповаленко Михайло.
Очолив комісію Дирдін Євген.
До складу комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, надрокористування, екології, охорони навколишнього середовища, взаємодії з органами самоорганізації населення, енергозбереження та благоустрою увійшли:
- Бойчук Олена;
- Капацина Василь;
- Косовський Валерій;
- Кравчук Володимир;
- Малиновський Юрій;
- Музика Сергій;
- Саковський Сергій;
- Фролова Ірина.
Очолить комісію Сергій Музика.
До складу постійної комісії з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, мови, прав національних меншин, гендерної рівності, материнства та дитинства увійшли:
- Алієв Алі;
- Кучма Світлана;
- Лентовська Оксана;
- Мамотенко Павло;
- Олішевська Наталія;
- Чекрижов Олег.
Сьомий член комісії поки не визначений. Очолить її Мамотенко Павло.
До складу постійної комісії з питань містобудування, архітектури, кадастру, власності, приватизації, земельних відносин та планування територій увійшли:
- Бойко Володимир;
- Вовненко Євген;
- Горіцин Олег;
- Пастушок Оксана;
- Сотський Ігор;
- Телятник Григорій;
- Ушкарьова Тетяна;
- Цимбалюк Руслан.
Очолить комісію Євген Вовненко.
Щоправда, на сесії пролунала пропозиція депутата Василя Барського (Європейська солідарність), аби члени комісії обговорили кандидатури голів комісій додатково, бо ж їм доведеться працювати 5 років. Тож не виключається, що отримаємо певні зміни.
Аліна Степул, Гард.City
19843 всього переглядів, 5 сьогодні