Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

«Містяни» стартували з перемоги

НОВИНИ, Спорт, Суспільство 09.08.2019

Футбол, чемпіонат України серед аматорів

Незчулися ми, як літо розпочало відлік останнього місяця. Але є в тому і гарні новини – позаду лишилося міжсезоння і великий футбол повернувся до Первомайська. Щоправда, безпосередньо місто матиме змогу спостерігати домашні матчі хіба за 2 тижні, але МФК «Первомайськ» і на виїзді вдало стартував. Успішним видався візит до Черкас, де картаті розгромили місцевий «Дніпро».

Дніпро (Черкаси) – МФК Первомайськ – 2:5.

Голи: Гарнага, 25, Масоха, 72 – Ярчук, 33 (пен.), Славінський, 45, 69, Гранковський, 50, Д.Флакей, 80.

Дніпро: Скринський, Ляхович, Дашко, Сухецький (Молоков, 46), Синіцин (к), Пуш (Пантелей, 82), Норенко, Кулик (Загоруйко, 67), Масоха, Винниченко (Дзюба, 58), Гарнага (Антоненко, 71). Запасні: Заіменко, Баккі. Головний тренер: Євген Тарасенко.

Первомайськ: Чоларія, Ротко, Багнюк, Рябченко, Крамаренко (Д.Флакей, 71), Федорченко (к), Ярчук, Севодняєв, Зайко (Шпартко, 30), Гранковський (Чоловський, 83), Славінський. Головний тренер: Микола Флакей.

Арбітр: Єгор Дзюбас (Кривий Ріг). Попередження: Пуш, 7, Дашко, 32, Гарнага, 40, Рябченко, 40, Масоха, 56, Ярчук, 62, Синіцин, 85, Севодняєв, 85, Шпартко, 86. Вилучення: Ляхович, 90 (серйозне ігрове порушення).

Без кількох лідерів основи, але у винятково гарному настрої після відпочинку прибули до Черкас «містяни» з Первомайська. Своїй команді цього разу не могли допомогти новачки Мізернюк та Тищенко (останній лише щойно приєднався до колективу з Первомайська). Через ушкодження не зіграли Алієв та Гончаров. Натомість, тренери взяли на виїзд молодого вихованця первомайського футболу Володимира Чоловського.

Матч розпочався під диктовку молодої та маневреної команди з Черкас. Середній вік гравців господарів поля 17-18 років, тому раз-пораз вони дошкуляли захистові та воротам гостей. Але досвідченим Рябченку та Багнюку вдавалося своєчасно виходити вище від воріт, створюючи штучні положення поза грою. Ця хитрість лише єдиний раз не спрацювала, коли лінію не втримав Ротко. Черкащани миттєво тим скористалися – Винниченко розрізним пасом знайшов на правому краю Кулика, чий простріл у дотик замкнув зблизька Владислав Гарнага – 1:0.

Але на цьому подарунки від гостей закінчилися – первомайці увімкнули підвищені оберти і буквально замкнули суперника на його половині поля. Високий пресинг приніс свої плоди на 33 хвилині – після затяжної атаки дніпряни відбилися, але м’яч потрапив до Гранковського, а після його удару – в руку захисникові «Дніпра». Арбітр вказав на «позначку», з якої лік забитим голам чергового сезону почав Дмитро Ярчук. Ще до перерви гості вийшли вперед. Цього разу в ролі асистента виступив капітан МФК Сергій Федорченко, який перевисів опонента у повітрі та скинув м’яч на партнера по команді – Славінського. Володимир, не довго думаючи, вгатив шкіряного впритул, ледь не розірвавши сітку воріт.

Одразу по перерві господарі поля спробували відродити інтригу. На передній план знову вийшли прудконогі атакувальні хави, з-поміж яких беззаперечним лідером був Нікіта Пуш. Черговий його слалом до воріт Тимура Чоларії мав усі шанси на успіх, але молодому гравцеві «Дніпра» банально забракло досвіду та холоднокровності. А от Сергієві Гранковському досвіду не позичати, і вже за 5 хвилин він влаштував майстер-клас з реалізації виходів віч-на-віч з голкіпером і збільшив рахунок до 1:3. А пізніше Володимир Славінський після подачі кутового несподівано для всіх опинився перед воротарем і з другої спроби відправив м’яча в ворота, оформивши дубль – 1:4.

За такого рахунку гості заспокоїлись, на полі з’явились свіжі Дмитро Флакей та Володимир Чоловський. Між тим, господарям поля вдалося відквитати ще один м’яч – результативний удар на рахунку Артема Масохи. Але останнє слово цього дня було таки за первомайцями – Дмитро Флакей виправдав довіру батька та за 8 хвилин перебування на полі зумів вдало відгукнутися на подачу від кутового прапорця та в дотик розстріляти ближній кут воріт «Дніпра». Отже, це 2:5 і первомайці здобувають впевнену перемогу на тлі гри, яка аж ніяк не була легкою прогулянкою. Молода амбітна команда з Черкас дасть бій кожному суперникові.

Результати решти матчів 1 туру у 2 групі:

«Авангард» (Корюківка) – «Атлет» (Київ) – 0:2. Голи: Яковенко, 63, Твердохліб, 81.

ФК «Біла Церква» – «Олімпік» (Кропивницький) – 1:3. Голи: Шегда, 45 (пен.) – Куассі Н’чо, 28 (пен.), Себего, 90, Оуедраого, 90+1.

«Вікторія» (Миколаївка) – ФК «Тростянець-2» – 4:2. Голи: Єременко, 6, 23, Кузьмін, 44, Акімов, 62 – Москаленко, 3, Чередниченко, 60 (а/г).

«Рубікон-Вишневе» (Київ) – «Агродім» (Бахмач) – 2:1. Голи: Шишкін, 49, Бачинський, 66 – Сокол, 11.

«ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин) – ФК «Чернігів» – 1:1. Голи: Грицай, 90+3 – Кривобороденко, 67.

У другому турі МФК «Первомайськ» знову зіграє на виїзді – цього разу у Кропивницькому.

10.08 «Олімпік» – МФК Первомайськ

10.08 ФК «Чернігів» – «Дніпро»

10.08 «Рубікон-Вишневе» – «ЛНЗ-Лебедин»

10.08 «Агродім» – «Атлет»

10.08 ФК «Біла Церква» – «Вікторія»

11.08 ФК «Тростянець-2» – «Авангард»

Також до вашої уваги розклад усіх матчів чемпіонату України за участі МФК «Первомайськ»:

17.08 (субота) МФК Первомайськ – ФК «Чернігів»

24.08 (субота) «Рубікон-Вишневе» – МФК Первомайськ

31.08 (субота)МФК Первомайськ – «Атлет»

8.09 (неділя) ФК «Тростянець-2» – МФК Первомайськ

14.09 (субота) МФК Первомайськ – ФК «Біла Церква»

21.09 (субота) «Вікторія» – МФК Первомайськ

28.09 (субота) МФК Первомайськ – «Авангард»

5.10 (субота) «Агродім» – МФК Первомайськ

12.10 (субота) МФК Первомайськ – «ЛНЗ-Лебедин»

19.10 (субота) МФК Первомайськ – «Дніпро»

26.10 (субота) МФК Первомайськ – «Олімпік»

2.11 (субота) ФК «Чернігів» – МФК Первомайськ

Варто зауважити, що дати матчів попередні і по ходу сезону до календаря можуть вноситися зміни. Що ж до першості Миколаївської області, то 2 етап чемпіонату стартує в середині серпня.