Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Казка зі зразковим суддівством скінчилась…

НОВИНИ, Спорт 14.10.2018

МФК «Первомайськ» вдруге поспіль втрачає очки через суддівську помилку

Після виїзного матчу у Корюківці, де на останній хвилині матчу арбітр вигадав пенальті та відібрав у гостей нічию, можна ще було казати про поодинокість випадку. Але після фінального свистка матчу з «ЛНЗ-Лебедин» стало ясно – це вже не випадковість. Принаймні, у виняткову «безталанність» МФК «Первомайськ» віриться навряд.

Витративши немало сил напередодні у матчі обласної першості, первомайці були далекі від оптимальних фізичних кондицій. До того ж, у центрі оборони бракувало Шиманця. Його вдало замінив Багнюк. Разом з тим, нарешті, тренери «містян» отримали можливість для більш-менш значної ротації – на лавці запасних окрім Радіоли, Доценка, Морозова, Щербіни та Зайка, були і Зима, і Сторубльовцев.

Отже, прогнозовано, домінували протягом майже усього матчу гості. «Містяни», своєю чергою, вдало оборонялися. Прикрощі почалися під завісу першого тайму. Спочатку Литовчак вибіг в атаку та навісив у штрафний майданчик МФК «Первомайськ», куди вбігав Вакуленко. Поряд з ним рухався і захисник господарів Чорнописький. Але в останню мить вечірнє сонце засліпило очі Василеві та він банально не побачив м’яча. Тим миттєво скористався суперник і відправив шкіряного у сітку воріт Тимура Чоларії. Гості повели в рахунку. Первомайці не здавалися і за кілька хвилин Славінський та Севодняєв обігралися у центрі поля та знайшли передачею на фланзі Соломонова. Дмитро стрімко увірвався у штрафний майданчик «ЛНЗ-Лебедин» і впав, буквально скошений капітаном гостей. Увесь стадіон здійнявся на ноги – але свисток арбітра мовчав… Поки Соломовнов приходив до тями, намагалися його партнери відкрити очі головному рефері, але безрезультатно – лише «гірчичників» собі здобули.

Другий тайм ознаменувався суттєвою ротацією обох команд. Гості провели 4 заміни, тоді як Микола Флакей дав відпочити змученим лідерам, і замість Славінського, Федорченка, Севодняєва, Ярчука та Соломонова на поле вийшли Морозов, Щербіна, Сторубльовцев, Зима та Зайко. Заміни спрацювали в обох команд. На 63 хвилині другий гол у ворота МФК «Первомайськ» забив Колос, а за 7 хвилин прекрасна комбінація за участі Морозова, Климка, Зими та Сторубльовцева завершилася гарматним пострілом з-за меж штрафного майданчика від Валерія та взяттям воріт гостей. Попри усі намагання футболістів обох колективів, рахунок до кінця матчу не змінився.

А вже після фінального свистка інспектор матчу, делегат ФФУ разом з арбітрами переглянув відео матчу та визнав, що правила проти Соломонова у першому таймі було порушено і це мав бути пенальті… Ось так. Наслідками інциденту у Корюківці стало відсторонення головного рефері того матчу та інспектора на місяць. Керівництво МФК «Первомайськ» і цього разу звернеться до дисциплінарних органів ААФУ та ФФУ. Але результату матчу це, так само, як і в Корюківці, не змінить і очок «містянам» не додасть. Отже, казка з бездоганним суддівством, схоже, скінчилася.

А в наступному турі первомайці знову гратимуть з лідером. А саме, з «Альянсом» з Липової Долини Сумської області.

Усі матчі 10 туру у групі 2.

Олімпік – Агродім 0:3 (0:3). Стадіон “Зірка” (Кропивницький), 50 глядачів. Голи: Кузь (А43) – Бамба (3, 34)

Вікторія – Факел 5:1 (3:0). Стадіон “Вікторія” (Миколаївка), 300 глядачів. Голи: Кузьмін (31), Акімов (34), Нелін (45+3, 62), Борисенко (70) – Білокур (75).

Авангард К – Альянс 1:1 (1:1). Стадіон “Паперовик” (Корюківка), 100 глядачів. Голи: Поляниця (+45) – Анцибор (-13), Пікуль (+37).

ФК Рубікон-Вишневе – Чайка 2:1 (1:0). Стадіон “Міський” (Вишневе), 350 глядачів. Голи: Пронак (18), Єсаулов (+54) – Твердохліб (49).

Авангард Б – Діназ 1:2 (0:0). Стадіон “Прогрес” (Баришівка), 200 глядачів. Голи: Таран (77) – Долгоп’ятов (54), Безпалий (+79).

МФК Первомайськ – ЛНЗ (Лебедин) 1:2 (0:1). Стадіон “Центральний ім. Л.Г.Кривицького” (Первомайськ), 350 глядачів. Голи: Сторубльовцев (70) – Вакуленко (37), Колос (63).

М        Команда    І        В       Н       П       М      О

1          ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська область)   10     9       1       0       23:5  28

2          Вікторія (Миколаївка, Сумська область)         9       5       3       1       23:10 18

3          Альянс (Липова Долина, Сумська область)    10     5       3       2       19:7  18

4          Агродім (Бахмач, Чернігівська область)         8       4       2       2       9:8    14

5          ФК Рубікон-Вишневе (Київ) 10     3       4       3       11:11 13

6          МФК Первомайськ (Миколаївська область)   9       4       1       4       17:11 13

7          Факел (Липовець, Вінницька область)    8       4       1       3       22:14 13

8          Авангард (Бзів, Київська область)          9       4       0       5       13:11 12

9          Авангард (Корюківка, Чернігівська область)  10     3       3       4       14:23 12

10        Діназ (Вишгород, Київська область)      10     3       2       5       13:22 11

11        Олімпік (Кропивницький)    9       1       1       7       7:30  4

12        Чайка (Вишгород, Київська область)     10     0       1       9       2:21  1