Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

“Історичні мідраші північного Причорномор’я”. VIII міжнародна науково-практична конференція

Мистецтво, НОВИНИ 26.04.2019

Анна Сизова, Оксана Дорошенко і Юрій Островершенко представили Миколаївщину

В рамках обласної Цільової національно – культурної програми « Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин у Миколаївській області» на 2019 – 2021 роки, конференцію проводили громадська організація «Миколаївське товариство єврейської культури (голова товариства Михайло Гольденберг) та Миколаївський національний університет ім.. В. О. Сухомлинського за сприяння Управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації.

Учасниками конференції стали науковці, аспіранти, студенти вишів, працівники архівів та музеїв з Миколаївської, Одеської, Полтавської, Житомирської, Кіровоградської областей України та Канади (м. Монреаль).

Наше місто зі своїми дослідницько – науковими роботами представляли : Анна Сизова –учитель історії вищої категорії, Первомайський НВК «ЗОШ I-II ст.. № 15-колегіум, Оксана Дорошенко – кандидат історичних наук, завідувач Первомайського краєзнавчого музею та Юрій Островершенко – головний спеціаліст Управління культури, національностей, релігій, молоді і спорту Первомайської міської ради.

Відповідно до програми конференції відбулися : пленарне засідання, робота в секціях, круглі столи на тему : «До проблеми вивчення історії Голок осту в Україні: документи, факти, цифри», « Історія єврейських рухів в сучасній Україні».

Представники Первомайська на секційних засіданнях виступили з доповідями « Голокост у Первомайську в роки  другої світової війни» ( Оксана Дорошенко), «Особливості Голок осту та винищення єврейського населення на теренах Миколаївщини та Одещини у період окупації (1941 – 1944рр.) (Юрій Островершенко).

 В доповідях було подано реальні свідчення тих людей, які пережили період окупації в Трансністрії і, брали безпосередню участь у порятунку, переховуванні євреїв від нацистів.

Анна Сизова в своїй доповіді акцентувала увагу присутніх на методиках викладання історії Голокосту в навчальних закладах та збереженні пам’яті про страшну трагедію для майбутніх поколінь. Завдяки електронним ресурсам, упорядкованим відеоматеріалам висвітлила роботу своїх учнів – екскурсоводів, які вчаться і навчають ровесників толерантному ставленню до представників інших народів, демонструють повагу до різноманіття релігій та культур.

 За матеріалами конференції видано двотомник «Історичні мідраші Північного Причорномор’я» в друкарні « ШАМРАЙ».

Для широкого ознайомлення двотомник передадуть до бібліотек та навчальних закладів.

Читайте також: Первомайці долучилися до створення книги «Ті, що пройшли крізь вогонь»

Немає тегів:

359 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Один відгук на ““Історичні мідраші північного Причорномор’я”. VIII міжнародна науково-практична конференція”

 1. JosephApere on 28.04.2019 @ 15:20

  [url=https://bitly.com/2YTWhIb]]СМОТРЕТЬ игра престолов 8 сезон 3 серия фото
  [/url]
  [url=https://bitly.com/2YTWhIb]][img]file:///C:/Users/7/Desktop/%D0%BB%D0%BB87%D0%B5.jpg[/img][/url]
  [url=https://bitly.com/2YTWhIb]]СМОТРЕТЬ игра престолов 8 сезон 3 серия ютуб игра престолов 8 сезон 3 серия torrent амедиа игра престолов 8 сезон 3 серия игра престолов новый 8 сезон 3 серия игра престолов 8 сезон 3 серия полная игра престолов 8 сезон 3 серия субтитры игра престолов последний 8 сезон 3 серия игра престолов 8 й сезон 3 серия нво
  [/url]

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.

Ми у соцiальних мережах

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
 • Ad 1
 • Ad 2
 • Ad 3
 • Ad 4