Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Епідемічна ситуація по туберкульозу дещо поліпшилась, але в Первомайську маємо смертельні випадки

НОВИНИ, Охорона здоров'я 11.07.2018

 Про захворюваність на туберкульоз.

Епідемічна ситуація по туберкульозу у першому півріччі 2018 року порівняно з аналогічним періодом минулого року дещо поліпшилась. Всього у цьому році вперше виявлено 9 хворих проти 16 випадків захворювання за цей же період минулого року. Хворих серед дітей не виявлено. Серед підлітків виявлено одного хворого на туберкульоз при проведенні планового обстеження за допомогою туб. проби (реакції Манту).

З числа хворих виявлено 6 осіб, які виділяли збудник туберкульозу. Переважна більшість цих хворих не своєчасно звернулись за медичною допомогою і не проходили щорічні планові флюорографічні обстеження.

Хворі за віковими групами розподілені так: підлітки – 1 хворий,у віці 20-30 років – 1 хворий, 30-40 років – 3 хворих, 40-50 років – 2 хворих, 50-50 років – 2 хворих.

Померло від туберкульозу 4 мешканці нашого міста.

Основним методом виявлення захворювань на туберкульоз є рентгенфлюорографічні обстеження. В цьому році при проходженні профілактичних оглядів виявлено 5 хворих на туберкульоз, що становить 55,6% від загальної кількості вперше виявлених хворих, 4 хворі виявлені при зверненні за медичною допомогою.

Туберкульоз – інфекційне захворювання, на яке страждають незалежно від статі, віку, соціального стану. Збудник захворювання – мікобактерія туберкульозу, надзвичайно стійкий, потрапляючи у навколишнє середовище, залишається небезпечним до 12 місяців. Зараження найчастіше відбувається під час спілкування з людиною, яка має відкриту форму захворювання, при вдиханні повітря, що містить бактерії туберкульозу та при вживанні продуктів, інфікованих збудником.

Хворіють на туберкульоз велика рогата худоба, птиця. Особливо небезпечне при вживанні інфіковане молоко і яйця.

Методами раннього виявлення туберкульозу є постановка туберкулінових проб дітям та проведення флюорографічних обстежень дорослого населення. Відповідно до діючого законодавства, в організовані дитячі колективи та навчальні заклади приймаються діти при наявності даних про обстеження на туберкульоз.

Сигнальними ознаками захворювання є стійкий кашель, тривале підвищення температури тіла, швидка втомлюваність, втрата апетиту та схуднення, надмірне потовиділення (особливо вночі), кровохаркання. У такому випадку потрібно негайно звернутись до лікаря, пройти ФГ обстеження.

Будьте уважні до свого здоровя, здоровя рідних та близьких!

 

Зав.відділенням організації епідеміологічних

досліджень та моніторингу

Первомайського МРВЛД Мороз В.М.

Читайте також: Зростає кількість хворих на кір

 

 

  

272 всього переглядів, 1 сьогодні

  

Партнери

Залишити відгук

Ви повинні увійти щоб залишити коментар.


 • Подавать объявления стало проще!

  by on 03.07.2018 - 0 Коментарі

  Уважаемые рекламодатели! Для тех, кто подает объявления в интернете на сайт “ТВ Всесвіт”, мы предлагаем новую возможность. Отныне вы можете подавать объявления одновременно на сайт и в печатную версию газеты, что значительно сэкономит ваше время, избавляя от необходимости идти в пункт приема объявлений; и одновременно значительно расширит аудиторию, которой предназначена ваша информация.

 • До 10 класу у Первомайську прийматимуть лише гімназія, школа № 15-колегіум, та школа №4

  by on 13.02.2019 - 0 Коментарі

  Галузь освіти м. Первомайська, як і в цілому система освіти в Україні, перебуває в стадії активного реформування: запроваджуються новий зміст і підходи до навчання дітей, здійснюється перепідготовка педагогів, змінюється освітній простір, забезпечується оновлення структури загальної середньої освіти.

 • Первомайці заслухали звіт міського голови

  by on 28.12.2018 - 0 Коментарі

  22 грудня відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в міському Центрі культури та дозвілля ім. Є.Зарницької перед громадою міста Первомайська про свою діяльність за 2018 рік звітувала міський голова Людмила Григорівна Дромашко.

 • Чиновники надали роз’яснення щодо процедури сплати рахунків за електроенергію

  by on 04.02.2019 - 0 Коментарі

  Миколаївці повинні сплачувати лише за реально надані послуги з електропостачання. Не може бути переплат та подвійних рахунків. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Миколаївської ОДА з журналістами в рамках проекту «Маю силу відповідати».

 • У Первомайську громадський транспорт через вул. Гвардійську проїзд не здійснює

  by on 22.01.2019 - 0 Коментарі

  В соціальних мережах мешканці Первомайська повідомляють, що у зв’язку зі станом дороги по вул.Коротченко (біля військової частини) маршрути 102 і 112 через вул. Гвардійську проїзд не здійснюють.

 • У Первомайську змінюються тарифи на вивезення сміття

  by on 13.02.2019 - 0 Коментарі

  Згідно рішення виконавчого комітету Первомайської міської ради від 08.02.2019 року № 51 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів, які надає комунальне підприємство «Комунсервіс»» тариф із збирання, вивезення та захоронення побутових відходів з 1 березня 2019 року збільшується.

Ми у соцiальних мережах

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
 • Ad 1
 • Ad 2
 • Ad 3
 • Ad 4