Ласкаво просимо, відвідувач! [ Реєстрація | Вхід

Дали бій лідеру на виїзді. Але очок знову не здобули

НОВИНИ, Спорт 17.10.2018

До непростої ситуації всередині клубу «містяни» отримали ще й складний календар під завісу сезону. Так, перше коло чемпіонату України серед аматорів МФК «Первомайьск» завершував на Сумщині, де зіграв з одним з лідерів 2 групи – Липоводолинським «Альянсом».

На матч «містяни» прибули буквально за пів години до стартового свистка. І прибули знову дуже і дуже обмеженим складом. З різних причин у розпорядженні Миколи Флакея не було Шиманця, Зими, Сторубльовцева, МорозоваФлакея-молодшого. Передусім, зазначив фахівець, причиною всьому є фінансова криза, яка заважає клубові думати лише про футбол. До того ж, кілька гравців травмовані. А з огляду на те, що МФК «Первомайськ» є типовим аматорським клубом, і більшість футболістів заробляють на життя, працюючи у інших сферах, на виїзні матчі не завжди можуть прибути і через зайнятість.

Попри це, впоравшись зі стартовим натиском господарів, первомайці пішли вперед, і вже на 8 хвилині, неочікувано для усіх, упіймали суперника на контратаці. Федорченко відправив філігранним пасом у забіг до воріт «Альянса» Севодняєва. Дмитро був точним – гості повели у рахунку. Минає ще кілька хвилин і після подачі з флангу захисник господарів поля сфолив на Соломонові. Арбітр миттєво вказав на 11-метрову позначку. В усіх перехопило подих. Адже для первомайців пенальті – це радше проблема, ніж можливість забити. Але цього разу до м’яча впевнено попрямував автор першого голу Дмитро Севодняєв і … оформив дубль! Отже ще до середини тайму первомайці мали подвійну перевагу. Але щастя тривало недовго. «Альянс» уміло використав помилки захисників МФК «Первомайськ» і на 17 хвилині скоротив відставання, а на 29-й зрівняв рахунок. Перед перервою гості мали змогу забити, але м’яч після штрафного удару від Шпартка розминувся зі стійкою. Ну а по перерві господарі поля мали тотальну перевагу, на заміну вийшли протягом другого тайму аж шестеро свіжих гравців, тоді як у розпорядженні Миколи Флакея були лише Зайко, Щербіна та Доценко. Двоє перших змінили Климка та Федорченка відповідно. На 52 хвилині швидка атака «Альянса» призвела до третього голу у ворота МФК «Первомайськ». І якщо б не Тимур Чоларія, то до фінального свистка первомайці розпочинали б від центра поля ще, як мінімум, 5 разів. А так – мінімальна перемога «Альянса» 3:2, і первомайці вже вкотре не можуть здобути перемогу на виїзді. Відсутність глибини складу та рівноцінних замін не дає можливості МФК «Первомайськ» втриматися у верхній частині таблиці 2 групи. Після 11 туру МФК опустився на 8 рядок. Попереду виїзні матчі вже другого кола – проти «Діназа» та «Факелу», а також домашня гра з «Чайкою». Невизначеною досі є доля перенесеного матчу проти ФК «Агродім».

М          Команда                                                            І          В         Н        П        М        О

1 ЛНЗ-Лебедин (Лебедин, Черкаська область)    11       10       1          0          30:6    31

2 Вікторія (Миколаївка, Сумська область)            10       6          3          1          26:10  21

3 Альянс (Липова Долина, Сумська область)        11       6          3          2          22:9    21

4 Факел (Липовець, Вінницька область)                9          5          1          3          23:14  16

5 Авангард (Бзів, Київська область)                       10       5          0          5          19:11  15

6  Агродім (Бахмач, Чернігівська область)             9          4          2          3          9:11    14

7  ФК Рубікон-Вишневе (Київ)                                 11       3          4          4          11:12  13

8  Авангард (Корюківка, Чернігівська область)    11       3          4          4          16:25  13

9  МФК Первомайськ (Миколаївська область)     10       4          1          5          19:14  13

10          Діназ (Вишгород, Київська область)        11       3          3          5          15:24  12

11          Олімпік (Кропивницький)                           10       1          1          8          8:37    4

12          Чайка (Вишгород, Київська область)       11       0          1          10       2:27    1

Але є і приємні новини у стані МФК «Первомайськ». З невідомих причин суперник по півфіналу чемпіонату області – ФК «Агролідер» до Первомайська на матч-відповідь не приїхав. Хоча, такі сумні тенденції в обласному футболі Миколаївщини, на жаль, звична практика. Варто згадати хоча б Кубок області, коли команда потрапила до фіналу, не провівши жодного матчу. Разом з тим, тепер первомайці зіграють 21 жовтня фінальний матч за звання чемпіона області якраз з Новоодеським «Люкс-Агро», з яким вже зустрічався у фіналі Кубку. Тож, вболівальників «містян» запрошують 21 жовтня до Миколаєва аби підтримати улюблену команду.